درباره ما

یک تیم جوان و پویا که بطور پیوسته آموزش دیده و بازار فعلی را مورد مطالعه  قرار داده تا با راهکارهای فنی و طراحی در زمینه کاشی و سرامیک به نیازهای بازار پاسخ دهد . ما به ارائه نسل جدیدی از محصولات با ارزش افزوده بالا که از طریق تحقیق و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی تولید می گردد ، متعهد هستیم . از زمان تاسیس کاشی لوتوس 9 سال سپری   میشود ، این  در حالیست  که  این  شرکت  هم  اکنون یکی از پیشروان صنعت کاشی و سرامیک ایران است و هر ساله با طراحی و توسعه محصولات خود ،  به  تولید و عرضه طیف وسیعی از این محصولات به بیش از 2 میلیون متر مربع می پردازد .

 

ارزش های انسانی در قلب موفقیت ما قرار دارند : تعهد ، تمرکز بر مشتری ، خدمات ، طراحی محصولات با کیفیت در جهت افزودن ارزش به این محصولات و تمام مشتریانی که به  این  گروه  پر توان اعتماد دارند .  با تبدیل شدن  به  یک گروه صنعتی پیشرو در صنعت کاشی و  سرامیک  ،  ما به تعهدات زیست محیطی خود در حفظ  و  پایداری که  با  استفاده از نوآوری های فنی و تکنولوژیکی بوسیله تحقیق ، طراحی و تولید با مواد با کیفیت ، که مارا به سطح دیگری از پیشرفت میرسانند ، عمل میکنیم . ما از آلودگی اتمسفری ، آب و خاک دوری نموده و در جهت کاهش  و  محدودسازی آنها تلاش میکنیم . ما با ارزش هایی چون :  علاقه به مردم  -  تمرکز بر مشتری  ​-  روحیه کار تیمی ​-  تعهد  -  یکپارچگی و سازگاری  شناخته میشویم . طبیعی و ارگانیک :

ترکیبی از مواد و تن های آلی  ،  جو  آرامشبخش  و تازه ای را فراهم می کند  و  درحالی  که  ما را سرشار از انرژی  و  سلامتی می کند  ،  حواس ما را نیز تحریک می کند . ما توسط مادر طبیعت احاطه شده ایم . سر زندگی دنیای گیاهان به سطوح تزئینی  منتقل میشود و به آنها شخصیت عظیمی  می دهد  .  عناصر  و  نقوش طبیعی که از گیاهان ، سازه های سنگ و مناظر الهام گرفته شده ، طبیعت را به فضا های داخلی منتقل میکنند . با استفاده از این منابع و انتخاب از این نقوش ، تن و بافت است که طراحی داخلی میتواند منابع الهامبخش جدیدی را کشف کند  و  جو آرام  و  هماهنگ با محیط اطراف خود را ایجاد کند . با  الهام  از طبیعت ، که  با  تن های ارگانیک هدایت شده مارا به تازه ترین وگرمترین فضاها می برد .   برای این روند جدید  ما  طیف غنی از رنگها را انتخاب کرده ایم که شامل طیف گسترده ای از تن هاست : گیاه های تازه ، زمین گرم ، خاک سرخ ... یا هرگزینه ای برای بازسازی یک فضای طبیعی .

 

نمایشگاه ها :
لوتوس به طور فعال در نمایشگاه های اصلی کاشی و سرامیک ایران شرکت میکند و به ارائه محصولات و نوآوری های خود  در بالاترین سطح می پردازد و موقعیت خود را به عنوان یک پیشگام تثبیت میکند .