درباره ما

یک تیم جوان و پویا که بطور پیوسته آموزش دیده و بازار فعلی را مورد مطالعه  قرار داده تا با راهکارهای فنی و طراحی در زمینه کاشی و سرامیک به نیازهای بازار پاسخ دهد . ما به ارائه نسل جدیدی از محصولات با ارزش افزوده بالا که از طریق تحقیق و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی تولید می گردد ، متعهد هستیم . از زمان تاسیس کاشی لوتوس 9 سال سپری میشود ، این در حالیست که این شرکت هم اکنون یکی از پیشروان صنعت کاشی و سرامیک ایران است و هر ساله با طراحی و توسعه محصولات خود ، به تولید و عرضه طیف وسیعی از این محصولات به بیش از 2 میلیون متر مربع می پردازد .
ارزش های انسانی در قلب موفقیت ما قرار دارند : تعهد ، تمرکز بر مشتری ، خدمات ، طراحی محصولات با کیفیت در جهت افزودن ارزش به این محصولات و تمام مشتریانی که به این گروه پر توان اعتماد دارند . با تبدیل شدن به یک گروه صنعتی پیشرو در صنعت کاشی و  سرامیک ، ما به تعهدات زیست محیطی خود در حفظ و پایداری که با استفاده از نوآوری های فنی و تکنولوژیکی بوسیله تحقیق ، طراحی و تولید با مواد با کیفیت ، که مارا به سطح دیگری از پیشرفت میرسانند ، عمل میکنیم . ما از آلودگی اتمسفری ، آب و خاک دوری نموده و در جهت کاهش و محدودسازی آنها تلاش میکنیم . ما با ارزش هایی چون : علاقه به مردم – تمرکز بر مشتری – روحیه کار تیمی- تعهد - یکپارچگی و سازگاری  شناخته میشویم .

 طبیعی و ارگانیک :

ترکیبی از مواد و تن های آلی ، جو آرامشبخش و تازه ای را فراهم می کند و درحالی که ما را سرشار از انرژی و سلامتی می کند ، حواس ما را نیز تحریک می کند . ما توسط مادر طبیعت احاطه شده ایم . سر زندگی دنیای گیاهان به سطوح تزئینی منتقل میشود و به آنها شخصیت عظیمی می دهد . عناصر و نقوش طبیعی که از گیاهان ، سازه های سنگ و مناظر الهام گرفته شده ، طبیعت را به فضا های داخلی منتقل میکنند . با استفاده از این منابع و انتخاب از این نقوش ، تن و بافت است که طراحی داخلی میتواند منابع الهامبخش جدیدی را کشف کند و جو آرام و هماهنگ با محیط اطراف خود را ایجاد کند . با الهام از طبیعت ، که با تن های ارگانیک هدایت شده مارا به تازه ترین وگرمترین فضاها می برد . برای این روند جدید ما طیف غنی از رنگها را انتخاب کرده ایم که شامل طیف گسترده ای از تن هاست : گیاه های تازه ، زمین گرم ، خاک سرخ ... یا هرگزینه ای برای بازسازی یک فضای طبیعی .
نمایشگاه ها :
لوتوس به طور فعال در نمایشگاه های اصلی کاشی و سرامیک ایران شرکت میکند و به ارائه محصولات و نوآوری های خود  در بالاترین سطح می پردازد و موقعیت خود را به عنوان یک پیشگام تثبیت میکند .